Ciśnienia

Kontroler ciśnienia CPC-3050

 

Specjalne właściwości techniczne:

- Zakresy ciśnień: -1 ... 210 bar [-15 ... 3045 psi]

- Prędkość sterowania < 4 sekundy dla 25% FS

- Dokładność: do 0,02% FS

- Emulacja tempa

 

Podstawowe zastosowania:

- Wysoka prędkość sterowania

- Testowanie końca linii produkcyjnej

- Kalibracja ciśnienia

- Przemysł motoryzacyjny, naftowy i gazowy

 

Opis:

Kontroler ciśnienia high-speed model CPC3050 został zaprojektowany z myślą o poprawie wydajności w procesie produkcyjnym lub kalibracyjnym.Oferując zakresy ciśnień od 0 ... 350 mbar [0 ... 5 psi] do 210 barów [3045 psi], CPC3050 może być rozwiązaniem dla licznych zastosowań. Kontroler może być skonfigurowany jako komputer stacjonarny lub jako wersja do montażu w szafie 19".Pojedynczy CPC3050, wyposażony w dwa wewnętrzne czujniki odniesienia i ciśnienie odniesienia barometrycznego, może zapewnić szeroki zakres kontroli ciśnienia. Ponadto może emulować zarówno typy ciśnienia bezwzględnego, jak i względnego. Wymienne czujniki zapewniają większą elastyczność dla potrzeb klientów, niezależnie od tego, czy są to czujniki zapasowe, czy różne zakresy.

 

 

Hydrauliczny zestaw serwisowy CPG-KITH

 

Specjalne właściwości techniczne:

- Testowanie i regulacja manometrów, czujników ciśnienia, przełączników ciśnieniowych lub zaworów bezpieczeństwa

- Przyrząd referencyjny: manometr model CPG1500 z dokładnością 0,05% FS

- Wersja hydrauliczna do 700 bar

- Przejrzysta i prosta obsługa

 

Podstawowe zastosowania:

- Przemysł naftowy i gazowy

- Zaplecze konserwacyjno-serwisowe

- Firmy świadczące usługi kalibracji i branża usługowa

- Proste kalibracje bezpośrednio na miejscu

 

Opis:

Hydrauliczny zestaw serwisowy CPG-KITH jest idealnym narzędziem do testowania hydraulicznego, regulacji i kalibracji mechanicznych oraz elektronicznych przyrządów do pomiaru ciśnienia poprzez pomiary porównawcze lub do ustawiania przełączników ciśnienia. Testy mogą odbywać się szybko i niezawodnie w laboratorium, warsztacie lub na miejscu w punkcie pomiarowym.

Zestaw serwisowy składa się z ręcznej hydraulicznej pompki testowej do wytwarzania określonego ciśnienia testowego, a także z bardzo dokładnego precyzyjnego manometru cyfrowego CPG1500 jako przyrządu referencyjnego. Jako medium ciśnieniowe wykorzystywane jest powietrze. W walizce testowej dostępne są również różne adaptery przyłączeniowe. Wszystkie elementy są starannie umieszczone w walizce i zabezpieczone na czas transportu wewnętrznego.

Zebrane dane z rejestratora danych cyfrowego manometru mogą być przesyłane bezprzewodowo do oprogramowania kalibracyjnego WIKA_CALw celu dalszej oceny. Poza kalibracją wspieraną przez komputer PC, WIKA-CAL oferuje również zarządzanie danymi kalibracji i przyrządu w bazie danych SQL. Do transmisji danych dostępny jest interfejs WIKA-Wireless.

Pneumatyczny zestaw serwisowy CPG-KITP

 

Specjalne właściwości techniczne:

- Testowanie i regulacja manometrów, czujników ciśnienia, przełączników ciśnieniowych lub zaworów bezpieczeństwa

- Model instrumentu referencyjnego CPG1500 z 0,05% FS

- Wersja pneumatyczna do 40 bar (maksymalne wytwarzanie ciśnienia za pomocą ręcznej pompy testowej -950 mbar ... 35 bar)

- Przejrzysta i prosta obsługa

    

Podstawowe zastosowania:

- Przemysł naftowy i gazowy

- Zaplecze konserwacyjno-serwisowe

- Firmy świadczące usługi kalibracji i branża usługowa

- Proste kalibracje bezpośrednio na miejscu

 

Opis:

Pneumatyczny zestaw serwisowy CPG-KITP jest idealnym narzędziem do pneumatycznego testowania, regulacji i kalibracji mechanicznych i elektronicznych przyrządów do pomiaru ciśnienia poprzez pomiary porównawcze lub do ustawiania przełączników ciśnienia. Testy mogą odbywać się szybko i niezawodnie w laboratorium, warsztacie lub na miejscu w punkcie pomiarowym. Dzięki zestawowi serwisowemu, serwis i konserwacja są pełniejsze, bezpieczniejsze i bardziej elastyczne. Zestaw ma wysokiej jakości wykończenie, jest poręczny i wytrzymały, a także nadaje się do użytku serwisowego.

Zestaw serwisowy składa się z pneumatycznej ręcznej pompki testowej do wytwarzania określonego ciśnienia testowego, a także z bardzo dokładnego precyzyjnego manometru cyfrowego CPG1500 jako przyrządu referencyjnego. Jako medium ciśnieniowe wykorzystywane jest powietrze. W walizce testowej dostępne są również różne adaptery przyłączeniowe. Wszystkie elementy są starannie umieszczone w walizce i zabezpieczone na czas transportu wewnętrznego.

Manometry elektroniczny CPG1500


Dane techniczne:

 

- Zakres pomiarowy od 0 ... 10.000 bar (0 ... 150.000 psi) (również podciśnienie i ciśnienia absolutnego)

- Dokładność: do 0,025 % (zaw. certyfikat kalibracji)

- Wersja iskrobezpieczna

- Funkcja rejestracji maks. 50 odczytów na sekundę

- Bezprzewodowa komunikacja z oprogramowaniem WIKA-CAL poprzez WIKA-Wireless

Opis:

Elektroniczny manometr CPG1500 charakteryzuje się dokładnością od 0,1% zakresu (opcjonalnie 0,05 % zakresu lub 0,025 %)  i posiada kompensację temperatury od -10 ... +50 °C (14 ... 122 °F). Pomiar może być wyświetlany w 26 standardowych jednostkach pomiarowych i 5 jednostek poziomu lub w jednostce wg specyfikacji klienta, dzięki czemu została wyeliminowana konieczność przeliczania.

Nowa innowacyjna nawigacja menu gwarantuje łatwą obsługę. Przejrzysty wyświetlacz z wykresem słupkowym oraz z dużym polem tekstowym pozwala na efektywną analizę różnych punktów pomiarowych. Funkcja MIN/MAX umożliwia wywołanie najwyższego lub najniższego ciśnienia, które jest automatycznie zapisywane.Więcej informacji znajdą Państwo w załączonej poniżej karcie katalogowej lub pod numerem telefonu: 22 868 58 58.