Termometry bimetaliczne

Termometr bimetaliczny model A50

 

Specjalne właściwości:

- Klasa dokładności 2
- Średnice obudowy 63, 80, 100 i 160
- Zakresy pomiarowe do 0 ... 200 °C

Zastosowanie:

- Urządzenia grzewcze- Kotły gorącej wody- Kolektory słoneczne

Termometr bimetaliczny model 50 stosowany jest głównie w ciepłownictwie, klimatyzacji, technologii chłodniczej i wentylacyjnej, jest odpowiedni dla zakresów pomiarowych do 200 °C. Termometry bimetaliczne są montowane do odpowiedniej aplikacji za pomocą osłony termometrycznej do wkręcenia. Z jednej strony chroni to przyrząd, z drugiej strony przyrząd pomiarowy może zostać wymieniony bez zakłócania procesu.

Termometr bimetaliczny model A48

 

Zastosowanie:

- Klimatyzacja i systemy chłodnicze
- Systemy wentylacyjne

Specjalne właściwości:

- Klasa dokładności 2- Średnice obudowy 63, 80, 100 i 160 mm- Zakresy pomiarowe od -30...+50°C do -30 ... 120 °C

Termometr bimetaliczny model 48 został specjalnie zaprojektowany do stosowania w klimatyzacji i technologii chłodniczej do pomiaru temperatury w kanałach wentylacyjnych. Dzięki swobodnie regulowanemu kołnierzowi, termometr może zostać dostosowany do wszystkich standardowych grubości ścian izolacji rurowych.

Termometr bimetaliczny model A43

 

Zastosowanie:

- Systemy ciepłownicze
- Zbiorniki ciepłej wody
- Kolektory słoneczne
- Stacje wymiany ciepła

Specjalne właściwości:

- Solidny i ekonomiczny- Klasa dokładności wskazań 2 zgodnie z EN 13190- Zakresy skali od -30 ... +120 °C

Termometr bimetaliczny model A43 został zaprojektowany jako wersja standardowa dla prostych wskazań w aplikacjach ciepłowniczych. Jego modułowa konstrukcja umożliwia różnorodne kombinacje materiałów oprawy, rozmiarów nominalnych, zakresów skali i długości czujnika. Zapewnia to zachowanie zasadniczych wymiarów. Standardowy zakres dostawy modelu A43 obejmuje osłonę termometryczną. Osłona termometryczna może pracować przy ciśnieniu roboczym maksymalnie do 6 bar. Model A43 produkowany jest zgodnie z klasa tolerancji 2 zgodnie z EN 13190, a tym samym zapewnia wymaganą dokładność wskazań w technice grzewczej.